prosty popularny spis

Seks damy dojrzałej- problemy, libido, atrakcyjność dla partnera

0
Posted in Bez kategorii By admin

Otóż z biologicznego punktu spostrzegania, damy dojrzewają niezwykle błyskawicznie, o wiele szybciej niż mężczyźni. Niestety pełną dojrzałość seksualno – emocjonalną uzyskują dopiero w czasie około trzydziestu lat.
seks
Wtenczas właśnie kobiety są świadome swojego ciała ludzkiego, swoich wymogów i swojej kobiecości. Coraz to mniej przejmują się swoimi niedoskonałościami, a nawet niektóre z nich umieją rozpatrywać w kategorii zalet. Naturalnie w tym czasie większa część kobiet dostrzega u siebie znacznie większy poziom libido, a również zdecydowanie znacznie większy apetyt na rozrywki.
wyuzdanie
Taki oczywiście styl życia odpowiada młodym mężczyznom. Szukając partnerek wśród swoich rówieśnic, napotykają na o wiele więcej przeszkód. W grę wkraczają tutaj kosztowne prezenty, adorowanie, plany małżeńskie, przedstawianie rodzinie oraz spędzanie ze sobą każdej wolnej chwili. Wobec tego mężczyźni umieszczający w Internecie ogłoszenia o treści zapoznam starszą kobietę, chcą uniknąć skomplikowanej drogi do uwiedzenia młodej kobiety, a w zamian wolą połączenie u boku dorosłej kobiety, która ma znacznie znacznie więcej zalet, aniżeli jej o kilkanaście lat młodsza koleżanka.
kobiecy punkt g
Dojrzałe panie mają ustabilizowaną sytuację finansową, nie wyczekują w takim razie od własnych młodszych partnerów wsparcia materialnego. Mają swoje hobby, pasje i zainteresowania, w związku z tym nie angażują mężczyzn do spędzania z nimi kompletnego wolnego czasu. Mężczyźni cenią sobie taki układ, bo w związku ze starszymi damami mają nie jedynie korzyści wynikające z posiadania stałej partnerki, niemniej jednak równocześnie nie muszą rezygnować ze swoich pasji, uprawiania sportu oraz spędzania czasu z kolegami na piwie.