allegro lodówki turystyczne

Małe chłodziarki kempingowe to znakomite wyjście dla osób lubiących długie górskie eskapady.Lodówki turystyczne także świetnie spisują się na wycieczkach, majówkach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Na skutek pierwszorzędnemu systemowi chłodzenia oraz wbudowanemu transformatorowi można używać ich także w samochodzie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka dopuszcza chłodzenie do 20 stopni poniżej temperatury sąsiedztwa.Lodówki z wbudowaną funkcją podgrzewania umożliwiają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku dostępne są chłodziarki o pojemności 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Nie przymierzając każde chłodziarki czynne w sprzedaży zaopatrzone zostały w system oparty na płytkach termoprzewodzących, a sam system schłodzenia bazuje na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z wspomagającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.