Gabinet masazu w Opolu

Masaż to obecnie polecana metoda relaksu. Masaż sam w sobie ma również kolosalne znaczenie w terapii i w leczeniu. Z tego powodu takie ważne jest żeby wnikliwie wybrać salon masażu. W Opolu jest sporo wartych uwagi gabinetów jednakże szczególnym zainteresowaniem warto obdarzyć gabinet masażu Biały Lotos, który specjalizuje się w takich zabiegach jak:
masażystka Opole
Dodatkowo gabinet oferuje masaż wschodni.
Masaż wschodni – jest to wskazany rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, a więc i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – polega na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże robione są przez wyszkolonego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od dawna. Narodził się razem z innymi metodami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy eksplorowali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Cudowne działanie masaży jest nie do przecenienia. Warto skorzystać z dobrodziejstw tej formy relaksacji czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała pozwala energii równomiernie rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Należy zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w temacie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarz Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka zwyczajowo zwana kręgarstwem, jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest bardzo dużo różnorakich metod, jakie mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioterapia opole